Страхування для виїзду за кордон на роботу до Польщі

Страхування для виїзду за кордон на роботу до Польщі

Багато років Польща приваблювала українців можливістю знайти роботу із добрим рівнем доходу. Напад Росії на Україну змусив мільйони українців змінити місце проживання, багато хто тепер безробітний, тому пошук роботи в Польщі актуальний як ніколи. У зв’язку з цим постає питання, чи потрібне страхування для виїзду за кордон на роботу до Польщі.

Для чого потрібне страхування

Міжнародні правила встановлюють, що для відкриття робочої візи до Польщі потрібне страхування. Це обов’язкова вимога на рівні законодавства. Але не слід розглядати страхування як формальність. Медичні послуги в країнах Європи дуже дороге задоволення. Потрібно розуміти, що для обстеження та придбання медичних препаратів може не вистачити грошей. Наявність страхування дозволить виключити подібні ситуації, до того ж у договір також можна включити ризики, пов’язані із затримкою рейсу, втратою багажу, крадіжкою документів чи цінностей тощо. Тобто страхування (страховка) в Польщу на роботу – це своєрідний захист від різних проблем. Не варто економити на страховому полісі, тільки так ви можете розраховувати на допомогу у чужій країні у разі непередбачених обставин.

Як отримати страхування

Десятки компаній пропонують страхові поліси з різними цінами та умовами. Однак не варто шукати найвигіднішу ціну. Не лінуйтеся витратити трохи часу та порівняти пропозиції. Дуже часто вартість полісів зі схожими або зовсім ідентичними опціями може відрізнятися мало не вдвічі. Але який би договір страхування ви не вибрали, потрібно звернути увагу, щоб він відповідав низці вимог:

  • дія страхового поліса має поширюватися на весь Європейський Союз;
  • поліс має покривати витрати на суму не менше ніж 30 тисяч євро;
  • страхування має покривати всі витрати на медобслуговування, транспортування, а також надання невідкладної допомоги та госпіталізацію;
  • можна оформити страхування з франшизою до 150 євро, а краще з нулем;
  • термін дії договору не повинен бути меншим, ніж термін, зазначений у запрошенні на роботу;
  • у страховому полісі не допускаються помилки, наприклад, неправильна літера в імені або прізвищі зробить його недійсним.

Також, за вашим бажанням, в страхування можна додати низку додаткових опцій, які відшкодує поліс. Серед них найпопулярніші — компенсація витрат від затримки рейсу чи невиїзду, втрати багажу, правова допомога на території Польщі тощо.

Переваги страхування для виїзду за кордон на роботу до Польщі

Якщо на роботу до Польщі їде людина з хронічними захворюваннями чи сім’я з дітьми, краще обрати розширений варіант страхування. У такому разі ви матимете суттєву перевагу — у договір страхування включають різні позаштатні ситуації.

Договір страхування передбачає всі ризики, пов’язані зі здоров’ям та життям людини:

  • амбулаторний прийом лікаря;
  • лікування у стаціонарі;
  • витрати на ліки;
  • транспортування до клініки на спецтранспорті.

Нехай вас не лякає вартість страхування для роботи у Польщі. Краще витратити трохи більше, але мати гарантований захист у разі непередбачених обставин. Якщо настане страховий випадок, ви просто дзвоните до представника страхової компанії та гарантовано отримаєте підтримку, звичайно, у рамках, передбачених страховим договором.

Чи можна поїхати на роботу до Польщі без страхування

Страхування для роботи в Польщі є однією з основних вимог при отриманні робочої візи. Її без наявного полісу не дадуть. Також без страхування не обійтися при виїзді з країни за біометричним паспортом. Карта Побиту дозволяє легально перебувати у Польщі тривалий термін, але варто розуміти, що без страхування теж не обійтись.

Медична допомога в Європі є досить дорогою і в людини може просто не вистачити грошей на неї. При виїзді за кордон не варто заощаджувати на страхуванні. Краще відразу передбачити різні варіанти розвитку подій та захистити себе.

І нагадаємо, що краще не намагатись нелегально працевлаштуватися за кордоном. Насамперед ви ризикуєте собою, адже немає жодної гарантії, що роботодавець дотримуватиметься домовленостей. У найкращому випадку вам заплатять менше, у гіршому ви добровільно станете рабом, адже нелегальне працевлаштування не дає жодних гарантій. Це дуже великі ризики.

Чому варто шукати роботу через ORION GROUP

ORION Group пропонує допомогу у працевлаштуванні за кордоном. На сайті зібрано десятки пропозицій для некваліфікованих робітників. У нас лише перевірені вакансії від найкращих роботодавців Польщі. Ми супроводжуємо клієнтів від етапу отримання запрошення на роботу до укладення договору. Наші представники зустрінуть вас після приїзду до Польщі та допоможуть дістатися місця роботи. Ознайомтесь з доступними вакансіями та зв’яжіться з нашими консультантами для визначення подальших кроків.

Це може вас зацікавити:

З Нового року будемо заробляти більше! З Нового року будемо заробляти більше!

З Нового року будемо заробляти більше!

Вже з 01.01.2021 р. набирає чинності Постанова про розмір мінімальної заробітної плати та розмір мінімальної погодинної заробітної плати за 2021 рік....

Learn more
Скільки коштує квартира у Польщі Скільки коштує квартира у Польщі

Скільки коштує квартира у Польщі

Польща стала прихистком для мільйонів українців, яких війна змусила залишити свої домівки та майно. Напад Росії на Україну супроводжується жахливими руйнуваннями...

Learn more
Особливості, переваги та недоліки життя у Польщі для українців Особливості, переваги та недоліки життя у Польщі для українців

Особливості, переваги та недоліки життя у Польщі для українців

Якщо ви плануєте розпочати нове життя в Польщі, для початку варто дізнатися про рівень життя в цій країні, умови проживання українців...

Learn more