Наша компанія надає своїм працівникам виключно офіційне, легальне та безпечне працевлаштування. Усі послуги, що ми надаємо, є безкоштовними. Ви не маєте платити за документи та можливості, що насправді доступні безкоштовно. Нові кандидати отримують піврічні запрошення, на підставі котрих можна відкрити візу, також пропонуємо працевлаштування на біометриці. Для наших працівників маємо можливість оформлення річного запрошення/посвідки на проживання(karta pobytu).

Офіційне працевлаштування в Польщі можливе на підставі візи, виданої з метою працевлаштування - cel wydania 05/06, або ж на біометричному паспорті. Різниця полягає в тому, що на біометричному паспорті перебувати та працювати в Польщі можна до 90 днів в піврічному періоді. Національна віза типу D дає право до працевлаштування в Польщі до 180 днів упродовж року. Також легально працювати в Польщі можна за наявності актуальної карти Поляка або постійного проживання (stałego pobytu).

Для того, щоб легально працювати в Польщі, необхідне належне документальне оформлення.
Головним документом, що уможливлює Ваше подальше працевлаштування, є запрошення від роботодавця.
Запрошення оформлюється тільки безкоштовно! Після виготовлення оригінал надсилається на Вашу адресу в Україні.
Запрошення є основою пакету документів, що необхідний для отримання візи.
Детальну інформацію щодо візового оформлення Ви можете отримати у наших представників.

Після отримання візи необхідно звернутися безпосередньо до рекрутера, що займається оформленням Ваших документів. Вас очікуватимуть у визначену заздалегідь дату в одному з відділів нашої компанії. Перед виїздом Ви обов’язково отримаєте детальну інформацію щодо Вашого приїзду, яка міститиме: дату та місто приїзду, рекомендований транспорт, контакти наших працівників, що зустрінуть Вас на місці.

Для того, щоб забезпечити собі безперешкодний перетин кордону, в’їжджаючи до Польщі, Ви повинні мати:
- дійсний закордонний/біометричний паспорт;
- дійсну візу або інший документ, що дає право в’їзду та перебування на території Польщі;
- документ, підтверджуючий наявність медичного страхування на час перебування в Польщі;
- оригінал запрошення від роботодавця.
На кордоні Вас можуть запитати про ціль та умови перебування в Польщі.

Наша компанія зацікавлена в довготривалій співпраці з нашими кандидатами. Саме тому, на кожній з наших вакансій існує можливість продовження Вашого перебування та праці на території Польщі шляхом виготовлення річних запрошень або карт тимчасового перебування.