Уже 10 років ми успішно займаємось організацією легальної та безпечної праці в Польщі.

На сьогоднішній день ми створили понад 6 тисяч робочих місць для працівників з України.

У своїй роботі поєднуємо вимоги як до працівника, так і до роботодавця – послідовно реалізуємо принцип взаємоввічливості, толерантності.

Вважаємо, що найбільшою цінністю та капіталом є Люди. Тому шануємо кожного разом з його культурою та внутрішнім світом. Усі наші рекрутаційні проекти проводяться чесно, професійно та безплатно для їх учасників. Кожна  пропозиція відповідає очікуванням кандидата, забезпечена відповідними умовами праці та оплатою.

Від наших клієнтів, так само, як і від себе самих, вимагаємо відповідального та професійного ставлення до дорученої роботи. Наші програми рекрутації та працевлаштування завжди забезпечуються безкоштовним адміністраційним супроводом: оформлення необхідних документів для легального перебування та роботи, організація трудового процесу та необхідних навчальних курсів.

Долучись до нас вже сьогодні!

Як почати кар’єру за кордоном?

Вам не потрібно шукати більш-менш зрозумілий польський сайт пошуку роботи в Польщі. Достатньо звернутись до компанії ORION, і професійні рекрутери індивідуально підберуть вакансію, яка максимально відповідає вашим очікуванням та вимогам, фаху й професійним навичкам. Жоден польський сайт роботи для українців не надасть такої кількості пропозицій, як професійна кадрова агенція – із 100% гарантією легального працевлаштування за результатами консультації та підбору оптимального варіанту.

Оскільки ми співпрацюємо із перевіреними надійними компаніями, всі вакансії у базі агенції є актуальними, а зазначені умови працевлаштування та заробітної плати тощо – дійсні й повністю відповідають польському законодавству.

Таким чином, щоб знайти роботу в Польщі, ви не вносити жодної плати за послуги. Нічим не ризикуєте. Отримуєте повноцінне супроводження на всіх етапах від консультації до працевлаштування. А також – при подовженні терміну роботи у Польщі.

Не зволікайте, телефонуйте прямо зараз, щоб дізнатися більше про працю у польській фірмі без досвіду роботи чи побудову кар’єри за фахом.

Переваги працевлаштування за допомогою ORION

  • лише актуальні вакансії із реальними зарплатами;
  • перевірені роботодавці;
  • консультації та документальний супровід;
  • довготривале співробітництво;
  • безкоштовне комфортне житло;
  • кваліфікаційні курси;
  • простий перетин кордону;
  • можливість подовжити перебування в Польщі після першого півріччя.

Досить ризикувати та ловити вдачу на сайтах про працевлаштування у Польщі. Звертайтесь до професіоналів – та рушайте на зустріч своєї мрії без перешкод. Не втрачайте свій шанс безкоштовно влаштуватись на роботу за кордон та отримати високу зарплату із перспективою побудови кар’єри та отримання karty pobytu.

The largest, and most reliable
human resources agency in central europe.

WANT TO DO BUSINESS WITH US?
CLICK HERE