Як ми працюємо

Наша компанія надає своїм працівникам виключно офіційне, легальне та безпечне працевлаштування.

Усі послуги, що ми надаємо, є безкоштовними.

Ви не маєте платити за документи та можливості, що насправді доступні безкоштовно.

Нові кандидати отримують піврічні запрошення, на підставі яких можна відкрити візу. Також пропонуємо працевлаштування на підставі біометричного паспорта.

Для наших працівників існує можливість оформлення річного запрошення/карти побиту (karta pobytu).

Офіційне працевлаштування в Польщі можливе на підставі візи, виданої з метою працевлаштування – cel wydania 05/06, або ж на підставі біометричного паспорта. В обох випадках необхідне оформлення документа від роботодавця – піврічне запрошення/річний дозвіл на роботу.

Різниця полягає в тому, що на біометричному паспорті перебувати та працювати в Польщі можна до 90 днів в піврічному періоді.

Національна віза типу D дає право на працевлаштування в Польщі до 180 днів упродовж року – на підставі піврічного запрошення – або до 365 днів – на підставі річного (воєвудського) дозволу на роботу.

Також легально працювати в Польщі можна за наявності актуальної візи на підставі Карти Поляка або постійного проживання (stałego pobytu).

Для того, щоб легально працювати в Польщі, необхідне належне документальне оформлення.

Головним документом, що уможливлює ваше подальше працевлаштування, є запрошення від роботодавця.

Запрошення оформлюється тільки безкоштовно! Після виготовлення, оригінал надсилається на вашу адресу в Україні. Запрошення є основою пакету документів, що необхідний для отримання візи.

Детальну інформацію щодо візового оформлення ви можете отримати у наших рекрутерів.

Після отримання візи необхідно звернутися безпосередньо до рекрутера, що займається оформленням ваших документів. Саме він запропонує актуальні для вас вакансії та надасть детальну інформацію щодо умов роботи та усіх питань, що можуть вас цікавити.

Після узгодження вакансії та терміну приїзду вас очікуватимуть у визначену заздалегідь дату в одному з відділів нашої компанії.

Перед виїздом ви обов’язково отримаєте детальну інформацію щодо вашого приїзду, яка міститиме: дату та місто приїзду, контакти наших координаторів, які зустрінуть вас на місці.

Для того, щоб забезпечити собі безперешкодний перетин кордону, в’їжджаючи до Польщі, ви повинні мати:

– дійсний закордонний/біометричний паспорт;
– дійсну візу або інший документ, що дає право в’їзду та перебування на території Польщі;
– документ, підтверджуючий наявність медичного страхування на час перебування в Польщі;
– оригінал запрошення від роботодавця.

На кордоні вас можуть запитати про ціль та умови перебування в Польщі.

Наша компанія зацікавлена в довготривалій співпраці з нашими кандидатами.

Саме тому на кожній з наших вакансій існує можливість легального продовження вашого перебування та праці на території Польщі, шляхом виготовлення річних запрошень або карт тимчасового перебування.

З 25/05/2018 у Польщі та на території інших країн ЄС вступив у дію новий нормативний акт Європейського Союзу щодо захисту персональних даних. Нові правила включені до GDPR (Загальна постанова захисту даниx) і також cтосуються іноземців, які перебувають на території ЄС, оскільки враховується місце обробки даних, а не країна походження фізичної особи.

Якщо ви працюєте в Польщі, ваші персональні дані мають такі самі права до захисту, як дані громадян Польщі.
GDPR зобов’язує компанії надавати інформацію щодо обробки даних фізичній особі – інформаційний обов’язок. Ви маєте отримати інформацію, в яких цілях фірма збирає і обробляє ваші дані. Крім того, ви повинні дізнатися, хто буде займатись обробкою ваших даних і в чому вона полягатиме.

Разом з новими правилами ви також отримуєте право “бути забутим”, тобто, якщо колись ви виразили згоду на обробку ваших даних, маєте право в будь-який момент відкликати цю згоду і наказати фірмі усунути дані, за умови, якщо обробка даних не є вимогою угоди, або не виникає з особливих положень закону про їх обов’язок зберігання.

Кожна фірма, бажаючи обробляти ваші персональні дані, може це зробити виключно на підставі вашої добровільної, конкретної, свідомої та виразної згоди, найчастіше в формі писемної згоди або так званого checkbox-а у формулярах online.

Пам’ятайте, що варто надавати доступ до персональних даних тільки тоді, коли це необхідно і коли вас про це попросять, а ви можете виразити згоду.