Часті питання

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити якомога коротший час очікування, готуючи всі необхідні документи, які вимагає Воєвудський Ужонд  від наших працівників. Час очікування залежить від воєводства, в якому ми подаємо заявку на карту побиту та роботу. Іноді це займає 3-7 місяців, а в деяких воєводствах навіть близько 1-1,5 року, тому важливо інформувати наших координаторів щодо будь-яких сумнівів та листів, які ви отримуєте від Воєвудского Ужонду під час оформлення карти побиту.

Наша компанія не бере з вас додаткових коштів за підготовку документів. Ви повинні сплатити лише гербовий збір за розгляд рішення про тимчасове проживання та роботу у розмірі 440 злотих та 50 злотих за видачу карти побиту, за так званий «пластик».

Карта побиту прив’язується до конкретного роботодавця. Якщо є можливість у вашому випадку зареєструвати запрошення на роботу, тоді ви можете змінити поточного роботодавця та розпочати працювати в нашій компанії. Ви також отримаєте необхідний пакет документів для подачі на нову карту побиту.

Для забезпечення максимально можливого комфорту та безпеки ми пропонуємо розміщення в квартирах/будинках, які ми орендуємо, якомога ближче до робочих місць. Завдяки цьому вам не доведеться турбуватися чи правильне ви приймаєте рішення, вибираючи роботу за кордоном. Ми допомагаємо вам знайти найкращі можливості.

Звичайно. Якщо ви не працювали 180 днів на підставі запрошення протягом останніх 12 місяців, то без проблем, ви можете сконтактуватися з нами і ми допоможемо вам знайти гідну працю та зареєструємо запрошення на роботу (oświadczenie o powierzeniu pracy).

Наша компанія не стягує з вас жодних оплат за надання запрошення. Оплата за запрошення становить 30 злотих, але ми покриваємо всю вартість.

Час отримання зезволеня становить близько 1-1,5 місяця від моменту подання заяви.

Якщо у вас виникли запитання/сумніви/проблеми, ви можете зв’язатися за допомогою  телефона/SMS/електронної пошти з координатором, відповідальним за даний проект. Координатор надасть допомогу та звернеться з вашим питанням до відповідного відділу, або відповість на ваші запитання.